Pomadka Deborah Milano Absolute Lasting

Pomadka Deborah Milano Absolute Lasting

Czy używałaś kiedyś pomadek w płynie od Deborah? Ostatnio jedna z nich wpadła w moje ręce i od razu skradła serce 😉

Na początku spodobał mi się jej kolor oraz intensywna pigmentacja. Wybrałam pomadkę w kolorze “gorącej fuksji” nr 06. Później zwróciłam uwagę na jej wielofunkcyjność. Pomadkę można używać w wersji matowej lub nadać błysku dzięki przezroczystemu TOP COAT-owi, który poza tym że przedłuża trwałość, to dodatkowo nadaje ustom subtelnego połysku. Jeśli lubisz efekt mokrych ust, będziesz zachwycona! Jednak znalazłam jeden mały minus, do którego muszę się przyczepić, a mianowicie kolorowa część błyszczyka nałożona samodzielnie, czyli wersja matowa, skleja wargi. Ten efekt mija, ale po dłuższym czasie.

  • W wersji matowej:

  • W wersji z błyskiem:

Najważniejsze w pomadce Deborah Milano Absolute Lasting jest jej trwałość. Jest odporna na ścieranie i rozmazywanie. Miękki aplikator oraz kremowa konsystencja ułatwiają aplikację i zapewniają precyzyjne malowanie ust. Poza tym pomadka ich nie wysusza! Są one miękkie i delikatne.

Ja, testowałam szminkę w pracy, gdzie dużo jadłam 😉 i piłam (herbatkę, kawkę, wodę …;)) a pod koniec dnia pomadka tylko troszkę wytarła się po wewnętrznej stronie ust 😀 .

  • Efekt po 4 godzinach:

Deborah Milano to włoska marka, która istnieje od 1962 roku. Uwielbiam Włochy i wszystko co włoskie, dlatego z przyjemnością wejdę również do włoskiego świata kosmetyków, który mieni się pięknymi barwami i wyróżnia nowoczesnym designem produktów.

Podsumowując: z taką pomadką można przepracować cały dzień i przetańczyć całą noc 😀

zdjęcia: Boguś

A Ty jaką pomadkę polecasz? 🙂

ps. Ten bałagan na głowie, to artystyczny nieład spowodowany wiatrem…no cóż, podobno to co naturalne jest piękne 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *