Styl sportowy i fit wyzwanie

Styl sportowy i fit wyzwanie

Sportowy styl, czyli takiej sesji na blogu jeszcze nie było!

Do tej pory moje stylizacje były eleganckie lub w tzw. stylu casualowym, czyli na co dzień. Dzisiaj będzie na sportowo! Jeśli śledzicie mój instagram i moje instastory, to wiecie że podjęłam fit wyzwanie. Pod tym hasłem kryje się idea: “żyć zdrowiej”. Podjęłam decyzję, że minimum dwa razy w tygodniu będę ćwiczyć. Na razie chodzę do fitness klubu na zajęcia salsation lub zumbę oraz na basen, na aqua aerobic. Wszystkie te zajęcia poprawiają mi nastrój i czuję wydzielanie endorfin, a przecież o to chodzi!

Poza sportem staram się zdrowiej jeść. Na razie odstawiam mąkę pszenną i cukier. Niestety wciąż mam problem z całkowitym odstawieniem słodyczy 🙁 Jeśli macie na to sposób, koniecznie napiszcie w komentarzu! 😉 Poza tym warzywa i owoce są na porządku dziennym!

Pod hasłem “żyć zdrowiej” kryje się również poświęcenie czasu sobie i swoim pasjom. Nowe postanowienie to czytanie minimum jednej książki w miesiącu. Od początku roku przeczytałam już dwie! To nie lada wyczyn dla pracującej matki, dwójki dzieci 😉 Polecam Wam całą serię kryminałów Katarzyny Bondy o Saszy Załuskiej oraz książkę Joanny Opiat-Bojarskiej pt. “Kryształowi” (o polskich antyterrorystach).

Jeśli chodzi o dzisiejszą stylizację, to jak widać jest ona bardzo prosta i prezentuje styl sportowy. Dlaczego postanowiłam Wam ją pokazać? Ze względu na bluzę z House’a! Okazała się jednym z tych zakupów, których się nie żałuje! Jest bardzo neutralna i pasuje do wielu strojów, co udowodnię Wam w kolejnych postach modowych. Dzisiaj dobrałam ją do spodni dresowych z Lidla, ale świetnie prezentuje się również w bardziej eleganckich stylówkach 😉

A jeśli jesteście ciekawi jak ubierać się do biura ze “sportową nutą” przeczytajcie ten post -> https://odgorydodolu.pl/stylizacja-do-biura-i-biale-trampki/

 

 

zdjęcia Ania Maciejewska

bluza – House

spodnie – Lidl

adidasy – Promod

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *