Sweter w panterkę Stradivarius

Sweter w panterkę Stradivarius

Dzisiaj prezentuję kraciaste joggery i sweter w panterkę! Są to dwa trendy, które aktualnie obowiązują w modzie i wyjątkowo je polubiłam!

Krata i cętki, to wzory które podbiły moje serce! W dodatku świetnie się razem komponują. Często je ze sobą łączę, tworząc tym samym charakterystyczne stylizacje. W łączeniu różnych motywów, ważne jest aby były one w tej samej gamie kolorystycznej. Wtedy na pewno będą ciekawie razem wyglądać, będą się uzupełniać i stworzą niepowtarzalny look.

W stylizacji, którą dzisiaj Wam pokazuję, kraciaste joggery połączyłam ze swetrem oversize w cętki. Do tego zestawu założyłam duże kolczyki w żółtym odcieniu i białe trampki. Buty dodatkowo zdobi zwierzęcy wzór i  uroczy napis LOVE.

Do tak dość odważnej stylizacji, postanowiłam zrobić delikatny makijaż. Moje niebieskie oczy podkreśliłam żółtym cieniem do powiek, a usta pomalowałam pomadką w kolorze nude.

Mam nadzieję, że moje oczy nie wyglądają na zbyt zmęczone, ponieważ tego dnia wstałam do pracy o czwartej rano i byłam na nogach 14 godzin! W przerwie, spontanicznie udało mi się zrealizować tą sesję 😉

Mam nadzieję, że stylizacja się Wam podoba 😉

zdjęcia: Boguś

sweter w panterkę – Stradivarius

joggery kraciaste – Bershka

kolczyki – Stradivarius

buty – Deezee

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *