Walentynki

Walentynki

14 lutego, czyli Walentynki!

Przez jednych ten dzień jest uwielbiany, inni go nienawidzą. Ja mam bardzo neutralne podejście do niego. Uważam, że miłość i szacunek musimy okazywać sobie cały rok. Każdego dnia powinniśmy wygospodarować czas, aby spędzić razem z naszą drugą połówkę, chociaż  krótką chwilę. Czasem niech będzie to rozmowa, wspólne obejrzenie filmu, innym razem wystarczy uścisk czy pocałunek.

W naszym domu Walentynki obchodzimy razem z córkami i to głównie je obdarowujemy drobnym upominkiem. Wynika to pewnie z tego, że na prawdę dają nam wiele miłości, radości i najpiękniejszych chwil, ale przede wszystkim są owocem naszego gorącego uczucia.

W małżeństwie nie zawsze jest kolorowo, ale fakt że jesteśmy z Mężem przyjaciółmi i dajemy sobie wsparcie sprawia, że każdego dnia nasz związek jest mocniejszy.

Życzę wszystkim, aby odnaleźli swoją drugą połówkę! Warto pamiętać, że do każdego szczęście uśmiecha się w innym czasie, więc jeśli jeszcze czekacie na miłość, to na pewno w końcu ją znajdziecie 🙂 Natomiast tym, którzy już są w związku życzę dużo miłości na co dzień!

Poniżej prezentuję stylizacje, które już wcześniej pojawiły się na blogu. Będą one również idealne na Walentynkową randkę 🙂 Nie zawsze musi to być kreacja w odcieniach czerwień, czy też mała czarna. W ten dzień możemy ubrać sukienkę w naszym ulubionym kolorze lub kombinezon, który nadal króluje w naszych szafach ;):

 

https://odgorydodolu.pl/bonprix-total-look/

https://odgorydodolu.pl/moja-swiateczna-stylizacja-sukienka-z-reserved/

https://odgorydodolu.pl/jaka-matka-taka-corka-sukienki-w-pepitke/

https://odgorydodolu.pl/bordowy-kombinezon/

https://odgorydodolu.pl/zolta-sukienka-z-mohito/

https://odgorydodolu.pl/sukienka-bonprix-pastelowy-brudny-roz/

https://odgorydodolu.pl/koronkowa-bielizna/

zdjęcia: Ania Maciejewska i Łukasz Klimczak

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *